Dinamo ispustio pobjedu

Sport

Šahtar je poveo, Dinamo je potom okrenuo rezultat s tri gola, da bi Ukrajinci u sudijskoj nadoknadi postigli dva gola za 3-3. Šahtar je treći pogodak postigao u osmoj minuti nadoknade golom iz kaznenog udarca.

Ukrajinci su poveli u 13. minutu golom Alena Petrik, ali su “modri” okrenuli rezultat golovima Brune Petkovića u 25. minuti, Luke Ivanušeca u 83. minuti, te kapitena Arijana Ademija u 89. minuti. Dinamo je imao 3-1 i činilo se kako će pobjedom načiniti veliki korak prema plasmnu u osminu finala.

Šahtar je u trećoj minuti sudijske nadoknade smanjio golom Moraesa, a u petoj minuti sudijske nadoknade Brih je dosudio kazneni udarca za goste, nakon što je Teofil-Ketrin oborio Pjatova, a Tete je bio siguran. Obje ekipe su završile utakmicu s igračem manje, u 75. minuti kod Dinama je isključen Moro, a samo pet minuta kasnije “pocrvenio” je i Marlos koji je u svega šest minuta zaradio dva žuta kartona.